Xiaomi Aiot Ac2350 Ac 2200 Mpbs 7X5Dbi Qualcomm Cpu Access Point / Menzil Genişletici / Router (Modem Değildir)

Marka: Xiaomi
%20

1,099.99 TL

880.08 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Xiaomi Aiot Ac2350 Ac 2200 Mbps 7X5Dbi Qualcomm CPU Access Point/Menzil Genişletici/Router (Modem Değildir), tüm evlerinize geniş alanlı ve yüksek performanslı Wireless-AC bağlantıları sunmak için tasarlanmış çok yönlü bir ağ cihazıdır. Qualcomm CPU ile donatılmıştır ve Wi-Fi hızlarını 867 Mbps'te maksimuma çıkarmak için 5GHz aralıklarını destekler.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Xiaomi AIoT AC2350 AC 2200 Mpbs 7x5dBi Qualcomm CPU Access Point / Menzil Genişletici / Router (Modem Değildir)

MODEM DEĞİLDİR, MODEM OLARAK KULLANILAMAZ!

Mi AIoT Yönlendirici AC2350 Menzil Genişletici Router Akıllı Gigabit Yönlendirici -2183 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızları,

Kesintisiz video akışı ve oyun için 2183 Mbps'ye kadar çift bant eşzamanlı WiFi hızları. 2,4 GHz bandı 3 girişi ve 3 çıkışı destekler ve daha uzun mesafelerde sinyal iletimi ve duvarlardan daha iyi penetrasyon için 450 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızına sahiptir.

5 GHz bandı 4 girişi ve 4 çıkışı destekler ve 1733 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızına sahiptir.

Daha yüksek hızlar, yüksek çözünürlüklü videolar yayınlarken ve çok oyunculu oyunlar oynarken daha sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlar.

Qualcomm çip, daha kararlı yönlendirici işlemleri ve daha sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlar.

Qualcomm CPU, hem Gigabit Ethernet bağlantı noktaları hem de Gigabit çift bantlı WiFi sinyalleri için veri iletimini rahat bir şekilde destekleyerek daha fazla işlem kapasitesi ve daha kararlı işlemler sağlar.

7 yüksek performanslı bağımsız sinyal amplifikatörü Duvarların içinden bile güçlü sinyaller için 2,4 GHz ve 5 GHz bantları, duvarlardan daha iyi penetrasyon için 3 ve 4 bağımsız yüksek performanslı sinyal amplifikatöründe (PA + LNA) ayrı ayrı desteklenir.

Çift bantlı WiFi, daha büyük evler için kolayca kapsama alanı sağlar.

PA (güç amplifikatörü) sinyal iletim gücünü etkili bir şekilde güçlendirirken, LNA (düşük gürültü amplifikatörü) sinyal alıcısının hassasiyetini artırabilir.

Bağımsız AIoT Anteni

Herhangi bir Mi akıllı cihazını hızla keşfedin ve tek adımda bağlanın

Bağımsız yerleşik AIoT Anteni, yalnızca Mi Home / Xiaomi uygulamasını açarak yakındaki Mi Smart cihazları * otomatik olarak keşfetmenize, tek adımda ağ kurulumunu tamamlamanıza ve çok çeşitli akıllı özelliklere erişmenize olanak tanır.

Evden uzakta olsanız bile ebeveynlerinizin yeni cihazlarını hızlı bir şekilde kurmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Mi Home / Xiaomi Home uygulaması aracılığıyla bağlanan çoğu WiFi özellikli cihazı destekler 128 MB RAM -128 cihaza kadar kararlı bağlantılar -128 MB RAM, 128 * cihaza kadar eşzamanlı bağlantıları destekler ve her cihaz için kararlı veri iletimi ve bağlantı sağlar.

MU-MIMO teknolojisi

Birden çok kullanıcı için daha sorunsuz İnternet erişimi

Çok kullanıcılı çoklu giriş ve çoklu çıkış (MU-MIMO) teknolojisi *, yönlendirici üzerindeki birden fazla antenin aynı anda birden fazla cihaza hizmet vermesine izin verir ve birden fazla cihazdan eşzamanlı veri aktarımını destekler, böylece bir cihazdaki yavaş hızlar bunu yapmaz Daha kesintisiz İnternet erişimi için diğer cihazlardaki çevrimiçi deneyimi etkiler. Gigabit Ethernet bağlantı noktaları

Her megaband bant genişliğinden tam olarak yararlanın

100 Mbps ve üzeri hızlar için geniş bant erişim gereksinimlerini karşılamak için 1 Gigabit WAN portu ve 3 Gigabit LAN portu ile donatılmıştır ve maksimum 1000 Mbps bant genişliğini idare edebilir.

Güçlü ısı dağılımı Yönlendiricinin uzun vadeli kararlı çalışmasını sağlar

Geniş yüzeyli alüminyum alaşımlı ısı emici ve yüksek iletkenliğe sahip termal macun, termal dağılımın verimliliğini etkili bir şekilde artırır.

Üst ve alt kapaklardaki soğutma delikleri, yönlendiricinin uzun vadeli güvenilir çalışmasını sağlayarak iyi bir hava sirkülasyonu sağlar.

Xiaomi AIoT AC2350 AC 2200 Mpbs 7x5dBi Qualcomm CPU Access Point / Menzil Genişletici / Router (Modem Değildir) Özellikleri

 
 
Access Point Özelliği Var
Anten Sayısı 6
Port Sayısı 4
Router Özelliği Var
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır