Windows 11 Pro Oem 64Bit İngilizce Fqc10528

Marka: Microsoft

3,369.08 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Microsoft Windows 11 Pro Oem 64bit İngilizce Fqc10528, mobil dünyamızdaki en son işlemleri kolaylaştıran yeni daha çok özellikli Windows bir arayüzü sunmaktadır. İster stüdyo yazılımına, ister doğrusal ve non-lineer modlarla karmaşık müzik kompozisyonuna desktop pro üretim işlemleri için Windows 11 Pro, tüm ihtiyaçlarınız için destek sağlayan güçlü bir performans deneyimi sunar.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

WINDOWS 11 PRO OEM 64BIT İngilizce FQC-10528

Microsoft Windows 11 Pro Oem 64bit İngilizce Fqc10528, mobil dünyamızdaki en son işlemleri kolaylaştıran yeni daha çok özellikli Windows bir arayüzü sunmaktadır.

İster stüdyo yazılımına, ister doğrusal ve non-lineer modlarla karmaşık müzik kompozisyonuna desktop pro üretim işlemleri için Windows 11 Pro, tüm ihtiyaçlarınız için destek sağlayan güçlü bir performans deneyimi sunar.

Windows 10, Windows 8 ve daha önceki tüm Windows'lara olan uyumluluk sağlayan bu sistem, dizüstü bilgisayarınızı, masaüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi donatmak için kapsamlı ve etkileyici özellikler sunar.

Uygun fiyatlı masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan bu sistem, ev kullanıcıları ve profesyoneller için güvenlik, kolay kullanım ve kullanıcı dostu ayarlarla ilgili yüksek performans sunar.

Gelişmiş bir arayüz, uzun pil ömrü, ray işleme performansı, daha hızlı başlatma ve temel uygulamaların geliştirilmesi ile birlikte, verimlilik ve güvenlik sağlayan bu sistem, güncellenen güvenlik ve koruma özellikleriyle bütünleşmiş olup, kullanıcıların daha kolay erişim sağlayarak işlerini yapmalarını sağlar.

Her türlü kullanıcı için uygun Designed for versiyonu, önemli bileşenlerin donatılmasını kolaylaştıran ve Windows Performance Index'i geliştirmeyi sağlayan işlem kolaylığını mükemmelleştirmeyi sağlar.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır