Royal Canin 1.5Kg Mini Indoor Adult Yetişkin Köpek Maması

Marka: Royal Canin
%32

307.49 TL

207.99 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :
Royal Canin 1.5Kg
Mini Indoor Adult Yetişkin Köpek Maması 
ROYAL CANIN Mini Indoor Adult, genellikle iç mekanlarda yaşayan, 10 aylıktan büyük ve 10 kg’a kadar olan, küçük köpekler için uygundur. Bu mama, iç mekanlarda yaşayan küçük köpeğinizin beslenme ihtiyaçları düşünülerek formüle edilmiştir. ROYAL CANIN Mini Indoor Adult, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu yüksek sindirilebilirlikli proteinler ve lifler içerir. Bu besin ögeleri, köpeğinizin sindirim sistemi sağlığını desteklemeye ve korumaya yardımcı olurken dışkı kokusunun ve hacminin azalmasına da katkıda bulunur. ROYAL CANIN Mini Indoor Adult, yağ asitlerinin mobilizasyonunu sağlayan ve enerji metabolizmasında rol alan L-Karnitin içerir. Özel olarak uyarlanmış kalori içeriği, köpeğinizin ideal vücut ağırlığını korumaya yardımcı olur. ROYAL CANIN Mini Indoor Adult içeriğindeki formül, köpeğinizin deri ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı olan Omega-3 yağ asitleri ile zenginleştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER :  Pirinç, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, bitkisel lifler, mayalar ve ilgili parçalar, balık yağı, sitrik asit ile esterleştirilmiş palmitik ve stearik asitlerinin mono- ve digliseridleri, frukto-oligo-sakkaritler. İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 24500 IU, Vitamin D3: 1200 IU, E1 (Demir): 47 mg, E2 (İyot): 4.7 mg, E4 (Bakır): 15 mg, E5 (Manganez): 61 mg, E6 (Çinko): 148 mg, E8 (Selenyum): 0.09 mg. Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g. Koruyucular - Antioksidanlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %21, Yağ:%14, Ham Kül: %6.1, Diyetsel lif: %1.9 - Her kg için: EPA/DHA: 2.5 g - L-Karnitin: 100 mg. 

YARARLARI : 
Sindirim sistemi sağlığı ve dışkı kalitesi
Yüksek sindirilebilirlikli proteinler (L.I.P.), uygun lif içeriği ve Yüksek kaliteli karbonhidrat kaynakları sayesinde sindirim sistemi sağlığı desteklenir, dışkı kokusunun ve hacminin azalmasına yardımcı olur.

İdeal vücut kondisyonu
Genellikle iç mekanlarda yaşayan küçük ırk köpeklerin enerji ihtiyacını karşılayan uyarlanmış enerji içeriği sayesinde ideal vücut kondisyonunun korunmasına yardımcı olur. Bu formül L-karnitin içerir.

Tüy sağlığı
Bu formül EPA/DHA ile zenginleştirilmiş, deri ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı olan besin ögeleri içerir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır