Huawei Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık Siyah

Marka: Huawei
%17

3,299.00 TL

2,750.06 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Huawei Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık Siyah, son derece ince ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Özellikle kullanım kolaylığı için olmazsa olmaz ürünlerin başında gelir.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık - Siyah

Kutusu Açık, Kutu az Hasarlı, Sipariş Tarihinden Faturası Kesilir Garanti Başlanır. 1 Yıl Garanti

Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Geliştirdiği elektronik ürünlerle pazarın güçlü temsilcileri arasında yer alan Huawei, giyilebilir teknoloji alanında sunduğu yeniliklerle de adından söz ettiriyor.

Freebuds 3 bluetooth kulaklık ile yeni bir tasarıma imza atan marka, birbirinden bağımsız kulaklık yapısını şık ve hafif şarj kutusu ile bir araya getiriyor.

Güçlü işlemcisi ile kullanıcılarına üst düzey performans vadeden cihaz, yüksek kalitede ses performansı ile de büyük beğeni topluyor.

Ergonomik tasarımına eşlik eden gürültü engelleme özelliği ve işlevsel yönetim paneli ile konforlu bir kullanım sunan Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık fiyatları ile de başarılı bir fiyat performans grafiği çiziyor.

Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Estetik tasarımını tamamlayan teknik detayları ile kullanıcılarından tam not alan Huawei Freebuds 3, yeni nesil teknolojiyi konforlu bir şekilde deneyimlemenize olanak sunuyor.

İşte büyük beğeni toplayan Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık özellikleri:

  • İki farklı renk seçeneği sunan sade ve şık tasarım
  • İdeal taşıma boyutlarına sahip kulaklık ve şarj kutusu dizaynı ile konforlu kullanım
  • 410 mAh şarj kutusu kapasitesi ve 30 mAh kulaklık kapasitesi ile uzun süreli kullanım sunan güçlü pil ömrü
  • Kablosuz ve ters şarj özelliği sunan hızlı şarj imkânı
  • Aktif gürültü engelleme modu ile farklı ortamlarda gürültü seviyesini ayarlayabilme olanağı
  • Dolphin Bionic tasarımı ile maksimum düzeyde daha net ses performansı
  • Çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde daha doğru ve hızlı ses ve medya senkronizasyonu
  • Yüz yüze ses deneyimi ve daha yüksek çağrı cevaplama kalitesi sunan Kirin A1 işlemci

Sadeliğin Şıklıkla Birleştiği Fark Yaratan Tasarım

Sade ve şık tasarımı ile asil bir duruş sergileyen Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık modelleri siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

Parlak plastik gövdeye sahip kulaklıklar, ergonomik yapıya sahip ince ve uzun gövde tasarımları, uzun sap kısmı ve üst bölümündeki topuzları sayesinde kulağa rahatlıkla oturuyor.

Topuz kısmında silikon uçların kullanılmadığı cihaz, bu sayede kişinin ortam içerisindeki seslere de hâkim olmasını sağlarken, uzun süreli kullandığında da kulağı yormuyor.

Kulaklılara eşlik eden aynı renkteki şarj kutusu yuvarlak – yassı ve hafif tasarımı ile hem görsel açıdan hem de kulanım açısından fark yaratıyor.

Kutunun üst kısmında yer alan kapak tek bir parmak hareketi ile rahatça açılabilirken, kablosuz kulaklıklar kutu içerisine kolaylıkla yerleştirilebiliyor.

Şarj kutusunun iç kısmında konumlandırılmış LED lamba kulaklık topuzlarının şarj durumunu görmeyi sağlıyor.

Bu lambanın altında USBB-C portu ve yanında bir LED lamba daha bulunuyor.

Bu lamba ise kablosuz şarj sırasında şarj durumunu takip edebilmeye olanak tanıyor.

Uzun Süreli Kullanım Vadeden Pil Ömrü

Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık özellikleri arasında en dikkat çekenlerden biri de uzun pil ömrü olarak karşımıza çıkıyor.

Her bir kulaklık tekinde 30 mAh pil ile gelen cihazın 410 mAh kapasiteye sahip şarj kutusu ise kullanıcılarının şarj sorununu ortadan kaldırıyor.

Kablosuz şarj özelliğine sahip olan Freebuds 3, bu sayede kablosuz şarj cihazları ve ters kablosuz şarj desteği sunan akıllı telefonlar ile şarj edilebilme olanağı sunuyor.

Kirin A1 çipi ile güç tüketiminde yüksek verimlilik sunan üründe kulaklıkların tamamen şarj olma süresi yarım saatte tamamlanırken, şarj kutusu ise USB Type-C girişi üzerinden 1 saat gibi kısa bir sürede tam şarj durumuna geliyor.

Bu doğrultuda, her an her yerde kesintisiz kullanım ortamı hazırlayan Freebuds 3, tek şarj ile dört saatlik kullanım sağlarken, şarj kutusu ile birlikte kullanıldığı takdirde 20 saate varan bir kullanım performansı sergiliyor.

Ergonomik tasarıma sahip olan cihazdaki her bir kulaklık 4,5 gram ağırlığındayken, ortalama 48 gram ağırlığa sahip saklama ve şarj kutusu her an her yerde taşıma kolaylığı vadediyor.

Bluetooth Teknolojisi ile Hızlı ve Kolay Bağlantı

Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi ile geliştirilen Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık, bu sayede hızlı ve kolay bağlantı için zemin hazırlıyor.

Kutudan çıktığı anda akılı telefonlar ile hemen bağlantı kurabilen kulaklık, Huawei AI yönetim paneline de hemen bağlanabilme özelliğine sahip.

Hızlı ve güvenilir bluetooth bağlantısı sunan kulaklık ses ve medya görüntüleme açısından da farkını ortaya koyuyor.

Eş zamanlı çift kanal iletim özelliği ve 356 MHz ses işlemcisi ile teknolojiye yeni bir soluk getiren Huawei FreeBuds 3, daha doğru ve ses ve video senkronizasyonu ile kullanıcılarının oyun ve video deneyimlerine eğlence ve keyif katıyor.

Huawei Kirin A1 ile Güçlü Performans

Giyilebilir teknolojiler için özel olarak geliştirilen Kirin A1 çip, farklı kullanım senaryolarına uygun çoklu ve karmaşık işlemleri daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebiliyor.

Huawei tarafından tasarlanan çift senkronize iletim modu ile birlikteliğinde cihaz kulaklığının gecikme süresi 190 ms gibi bir dereceye düşerek beklentilerin üzerinde bir performansa imza atıyor.

Bu sayede ürün video ve oyunlarda doğru ses senkronizasyonu en hızlı biçimde gerçekleştiriyor.

Kirin A1 çipi, yeni nesil dijital ses işleme teknolojilerini, yüksek kalitede ses üretmeye odaklanmış hassas bir sürücü ile Huawei Freebuds 3 kullanıcılarına üstün nitelikte sesler vadediyor.

Yüksek performans ve teknolojiyi bir araya getiren bu işlemcisi ile Huawei Freebuds 3, hızlı ve kolay bağlantı, ultra düşük seviyede geçime süresi, aktif gürültü önleyici modu ve üstün ses kalitesi ile pazarın en başarılı modelleri arasında yer alarak teknoloji tutkunlarının tercihi oluyor.

Stüdyo Kalitesinde Ses Performansı

Tasarımı ve güçlü bataryası ile beğeni toplayan Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık kullanıcılarına stüdyo kalitesinde üstün ses deneyimi vadediyor.

Kirin A1 işlemci mimarisi ile dış ortam seslerini azaltarak daha kaliteli ve net bir ses performansı sunan cihaz, ergonomik Dolphin Bionic tasarımı sayesinde sesin daha derin ve odaklanmış biçimde kulağa taşınmasını sağlıyor.

Yüksek hassasiyete sahip 14 mm sürücü ve kulaklıklardan her birinin gövdesine konumlandırılmış bass tipleri ile her bir noktanın en orijinal tonda duyulmasına imkân veren Freebuds 3, müzik dinleme deneyimini farklı bir boyuta taşıyor.

Telefon görüşmeleri sırasında da beklentilerin çok üzerinde bir performans sergileyen bluetooth kulaklık dâhili kemik ses sensörleri ile sesi kemik titreşimleri ile daha net hale getiriyor.

3A gürültü azaltma modu ve aerodinamik mikrofon kanalı ile de görüşme sırasında çevredeki gürültüleri azaltılarak tarafların birbirini çok daha ne duymaları mümkün oluyor.

Aktif Gürültü Engelleme Modu

Gerek çağrılarda gerekse gerçek zamanlı aktif gürültü azaltmayı destekleyen gürültü engelleme özelliği desteği sunan ilk Open-fit TWS kulak içi kulaklık olan Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık, bu doğrultuda teknolojik aksesuarlar açısından bir yeniliğe imza atıyor.

Kulak kanalı simülasyonu baz alınarak geliştirilen ve gürültü durumuna göre kulak sinyali ve frekansına uygun ayarlamaların yapılabildiği aktif gürültü engelleme modu medya içerikleri ya da telefon görülmelerinde istenen gürültü düzeyini ayarlayabilmek için ortam hazırlıyor.

ANC modu olarak kendini gösteren bu özelliği aktif hale getirmek için sol kulaklığa hafifçe vurmak yetiyor.

Bunun yanında, gürültü engelleme modu ile özelikle otobüs ya da uçak yolculuklarında sıkça karşılaşılan uğultu ya da benzeri sürekliliği olan düşük frekanslı rahatsız edici sesler kontrol altın alınabiliyor.

Ayrıca, Huawei AI uygulaması içerisinde yer alan gürültü engelleme modu ile de gürültü seviyesini açıp kapatmaya imkân tanıyan cihaz, bu sayede farklı ortamlardaki kullanım senaryolarına uygunluk gösterirken, bu özelliği ile de rakiplerinden ayrılmayı başarıyor.

Cihaz Kurulumu

Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilen Huawei Freebuds 3 bluetooth kulaklık modelinin kurulumu da oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Ürün kutusu içerisinde çıkan barkodun akıllı telefon aracılığı ile Huawei kare kod uygulaması kullanılarak okutulması gerekiyor.

Bu sırada cihazın aynı zamanda yönetim paneli olarak işlev gören Huawei AI uygulaması akıllı telefona yükleniyor.

Ardından cihazın şarj kutusu üzerindeki düğmeye basılarak cihazın bluetooth moduna geçmesi sağlanıyor.

Akıllı telefon üzerinden bluetooth ayarları yapılarak cihazın eşleştirme süreci tamamlanıyor.

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Bluetooth Versiyon 5.1
Çift Telefon Desteği Yok
Kulaklık Tipi Stereo, TWS
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır