Asus Tuf B550Plus Gaming B550 Am4 Ddr4 4400 Hdmi Dp Pcie 16X V4.0 Am4 Atx

Marka: Asus
%9

4,674.80 TL

4,254.23 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Asus Tuf B550 Plus Gaming B550 AM4 DDR4 4400 HDMI DP PCIe 16X V4. 0 AM4 ATX anakart, geniş uyumluluk sağlayan ve güçlü performans sunan benzersiz bir çözüm sunar.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

ASUS TUF B550-PLUS GAMING B550 AM4 DDR4 4400 HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM4 ATX

Asus TUF Gaming B550-Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF Gaming B550-Plus
PCIe 4.0, Çift M.2, 10 DrMOS güç aşaması, 2.5 Gb Ethernet, HDMI, DisplayPort, SATA 6 Gbps, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C ve Aura Sync RGB Aydınlatma özelliklerine sahip AMD B550 (Ryzen AM4) ATX gaming anakart
AMD AM4 soket: 3.Nesil AMD Ryzen İşlemcilerine hazır
Gelişmiş güç çözümü: 8+2 DrMOS güç aşamaları, ProCool soketler, askeri sınıf TUF bileşenler ve Digi+ VRM ile maksimum dayanıklılık
Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, fansız PCH soğutma bloğu, M.2 soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4 aracı
Yeni nesil bağlantılar: PCIe 4.0 M.2, USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C desteği
Çevrim içi oyunlar için üretildi: 2.5 Gb Ethernet, Wi-Fi modülü için M.2 yuvası (Key E), TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
Realtek S1200A codec: Stereo çıkış için eşsiz 108 dB sinyal gürültü oranıyla net sesler ve 103 dB SNR giriş
AI gürültü engelleyici mikrofon: kristal netliğinde oyun içi sesli iletişim sağlar

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir.
TUF Gaming B550-Plus, en yeni AMD platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Bağlantı Özellikleri
1. 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 x Type-A + 1 x USB Type-C)
2. BIOS FlashBack Düğmesi
3. 2.5Gb Ethernet
4. 2 x USB 3.2 Gen 1
5. HDMI
6. DisplayPort
7. 2 x USB 2.0 + 2 x USB 3.2 Gen 1
8. 5 x Ses Jakları
9. 2 x PCIe 4.0/3.0 x16 Yuvası •2 Yönlü CrossFireX • ASUS SafeSlot
10. Realtek S1200A •GAMING Kulaklıklar için özel DTS Custom •TUF Gaming Ses Koruması •Ses Kalkanı •Ses için özel PCB katmanları •Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri •Eşsiz de-pop devresi
11. 1 x Thunderbolt başlığı
12. ProCool Bağlantısı
13. 2 x AURA RGB başlığı
14. DrMOS
15. DDR4 desteği
16. AMD Soket AM4
17. 2 x Ön Tarafta USB 3.2 Gen 1
18. 64Gb/s M.2 desteği, PCIe 4.0 x4 & SATA modu
19. AMD B550 Yonga Seti
20. 6 x SATA 3.0 Yuvası
21. M.2 yuvası (Key E)
22. 32Gb/s M.2 desteği, PCIe 4.0 x4 & SATA modu •Esnek M.2 Soğutma Bloğu
23. 4 x Ön Tarafta USB 2.0
24. 1 x AURA Adreslenebilir Gen 2 başlık

    
Sağlam Performans
En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek ve depolama çözümlerine destek veren TUF Gaming B550-Plus, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

DrMOS
TUF Gaming B550-Plus'ın yerleşik VRM'leri, yüksek ve düşük taraftaki MOSFET'leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek, 3.Nesil AMD Ryzen İşlemcilerin talep ettiği güç ve verimliliği sağlayan 8+2 DrMOS güç aşamasını kullanır.

Stack Cool 3+
2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.    

ProCool Soket
Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketleri PSU güç hatları ile tam temas sağlamak için sağlam özelliklere sahip olacak şekilde üretilmiştir. Ortaya çıkan düşük empedans, sıcak noktaların ve konektör arızalarının önlenmesine yardımcı olur.

İyileştirilmiş 8-Pin bağlantı
Üstün dayanıklılık
Sıcak noktaları ve konektör arızalarını önler

TUF Bileşenler
TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

    
Digi+ VRM
Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım
VRM Soğutma Bloğu: Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.
Termal Dolgu: Yüksek kaliteli termal dolgular; indüktör ve faz dizilimindeki ısıyı soğutma bloğuna iletir.
M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Kapsamlı Fan Kontrolleri
TUF Gaming B550-Plus; Fan Xpert 4 aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
AiO su soğutma seti: Entegre AiO sistemi; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.
4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

PCIe 4.0 M.2 (64 Gbps'E Kadar)
TUF Gaming B550 serisi anakartlar, PCIe 4.0 M.2 yuvası desteği sayesinde NVMe SSD RAID yapılandırmasını kullanarak inanılmaz performans artışı sağlar. 3.Nesil AMD Ryzen platformunda en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun.    

    
USB 3.2 Gen 2 Type-A ve Type-C
Uyumlu kasalarda arka panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-A ve Type-C bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

Thunderbolt 3 Desteği
Entegre Thunderbolt 3 başlığı toplam 40 Gbps arayüz bant genişliği sağlıyor. Tek bir Thubderbolt 3 girişi papatya dizilimiyle altı adede kadar cihaza destek veriyor ve 100 watt güçle hızlı şarj imkanı sunuyor.    

    
Kolay PC Toplama
TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun
TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

SafeSlot
PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.    

ESD Korumaları
ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
Klavye ve Mouse Konnektörleri: Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.
Ekran Kartı Koruması: VGA görüntü çıkış işlevselliğini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotları.
USB Konnektörleri: Yüzeye monte ve çift sıralı paket için TVS diyotları.

TUF LANGuard
Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

    
DRAM Yüksek Voltaj Koruması
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış
TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

BIOS FlashBack
BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.    

Armoury Crate
Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

    
Sürükleyici Oyun Deneyimi
TUF Gaming B550-Plus, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

Özel 2.5 Gigabit Ethernet
Yerleşik 2.5G Ethernet özelliği kablosuz bağlantınızı güçlendirerek standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, daha hızlı veri aktarımını, daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.    

    
Wi-Fi Modülü İçin M.2 Yuvası (key E)
TUF Gaming B550-Plus, M.2 Wi-Fi/Bluetooth modülü takarak ağ çözümünüzü yükseltme esnekliği sağlayan bir M.2 (Key E) yuvası ile birlikte gelir.

*Wi-Fi/Bluetooth modülü dahil değildir.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı
Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar.
1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
2. Otomatik Oyun Tespiti: Turbo Lan sistemdeki her oyunu algılar ve otomatik olarak listeye ekler.

AI Gürültü Engelleyici Mikrofon
Yalnızca ASUS anakartlarda bulunan yapay zeka (AI) destekli gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonlar 3,5 mm, USB veya Bluetooth ile bağlanabiliyor. Çok geniş bir makine öğrenimi veri tabanından yararlanan bu araç; klavye ve mouse sesleriyle birlikte çevreden gelen diğer gürültüleri ortadan kaldırarak yalnızca kendi konuşma sesinizin kalmasını sağlıyor. İşlemciye fazla yük bindirmeyen bu özellik oyun performansına minimum etki ediyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın
İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Adreslenebilir Gen2 RGB Başlık
Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.    

Realtek S1200A
1. TUF Gaming Ses Koruması: Etkili koruma sayesinde en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğü sağlanır.
2. Yüksek Tanımlı Ses: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
3. Özel S1200A Codec: ASUS'a özgü bu codec geniş bir ses alanı ve dinamik sesler oluşturur.
4. Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

    
Sinyal - Gürültü Oranı
Realtek ile birlikte TUF Gaming B550 serisi anakartlar için geliştirilen bu benzersiz ses codec'i, stereo çıkış için 108 dB sinyal gürültü oranı ve hat girişi için 103 dB SNR ile net ve kaliteli sesler oluşturur.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom
Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Asus'a Özgü Özellikler
ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM (Dr. MOS ile dijital güç tasarımı) - ASUS Gelişmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - ASUS ESD Guards - TUF LANGuard - ASUS Aşırı Gerilim Koruması - ASUS SafeSlot - ASUS Paslanmaz Çelik Arka Giriş / Çıkış
ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-LED (CPU [kırmızı], DRAM [sarı], VGA [beyaz], Boot Device [sarı yeşil]) - ASUS Q-Slot
Asus Termal Çözümü - Alüminyum M.2 soğutucu
ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack button - BIOS FlashBack LED - Procool
AURA Sync - Standart RGB başlığı - Adreslenebilir Gen 2 RGB başlığı

Arka Giriş/Çıkış Portları
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Optik S/PDIF çıkışı
1 x LAN (2.5G) port
1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
2 x USB 3.2 Gen 2 (Turkuaz Mavisi) (1 x Type-A+1 x USB Type-C)
4 x USB 3.2 Gen 1 (Mavi) Type-A
5 x Ses Jakı
2 x USB 2.0 (bir port USB BIOS Geri Yükleme (Flashback) ile değiştirilebilir)

Dahili Giriş/Çıkış Portları
2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
1 x CPU Fan bağlantısı
2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
1 x CPU OPT Fan bağlantısı
3 x Kasa Fan bağlantısı
1 x Adreslenebilir Gen 2 başlık
1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtları desteği (SATA & PCIe 4.0 x4 mode)
1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtları desteği (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
1 x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps'ye kadar) konektör ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
1 x AIO_PUMP konektörü
1 x Termal sensör bağlantısı
1 x M.2 with E key for Wi-Fi module
1 x SPI TPM header
1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
1 x Clear CMOS anahtarı
1 x Sistem paneli konektörü
1 x COM port girişi

Teknik Özellikler
İşlemciAMD AM4 Soket 3.Nesil AMD Ryzen İşlemciler
Yonga SetiAMD B550
Bellek4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek, 3.Nesil AMD Ryzen İşlemciler: Çift Kanal Bellek Mimarisi, Yeni Nesil AMD Ryzen PRO İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4800(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4466(O.C.)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
Grafik1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI 2.1 (4K@60HZ), 1 x DVI-D, DisplayPort 1.4 ile maks. çözünürlük desteği: 4096 x 2304 @60Hz
Çoklu GPU DesteğiAMD 2 Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları3.Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu) / AMD B550 Chipset: 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe 3.0 x1
DepolamaToplamda 2 x M.2 yuvası ve 6 x SATA 6Gb/s yuvası destekler, 3.Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, Tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği (SATA ve PCIe 4.0 x4 modunda), AMD B550 Chipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LANRealtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet, TUF LANGuard
Kablosuz Veri AğıM.2 slot only (Key E) (Support PCIe interface) *Wi-Fi modülü ayrı satılır.
SesRealtek ALC S1200A 7.1 Surround Sound Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB PortlarıArka USB Yuvaları (Toplam 8): 2 x USB 3.2 Gen 2 port (1 x Tip A +1 x USB Tip C), 4 x USB 3.2 Gen 1 port ( x Tip A), 2 x USB 2.0 port ( x Tip A) / Ön USB Yuvaları (Toplam 6): 2 x USB 3.2 Gen 1 port (2 x Tip A), 4 x USB 2.0 port (4 x Tip A)
Yazılım ÖzellikleriASUS Exclusive Software, Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync - AI Noise Cancelling Microphone, AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility, TurboV EVO, EPU, Digi+ VRM, Fan Xpert 2+, - EZ, TUF GAMING CPU-Z, AI Charger, ASUS Turbo LAN, DAEMON Tools, DTS Custom for GAMING Headsets, Norton Anti-virus software (Free Trial for 60 days), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
AksesuarlarKullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, Giriş/Çıkış Kalkanı, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x TUF Gaming Çıkartması, 1 x M.2 SSD vida paketi, 1 x M.2 kauçuk paketi
BIOS256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
YönetilebilirlikWOL by PXE
İşletim SistemiWindows 10 64-bit
Form FaktörüATX, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)
Asus TUF Gaming B550-Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4600(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri
İşlemci ModeliAMD
İşlemci DesteğiAMD Ryzen
YongasetiAMD B550
Soket YapısıAM4
Ram TipiDDR4 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Ram Kapasitesi128GB
SATA6x SATA3
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
M.22 x M.2
PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16 / 1 x PCIe 3.0 x16 / 3 x PCIe 3.0 x1
Ethernet (LAN)Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet
HDMI1x HDMI
USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 Type-A
OverclockVar
Wi-FiYok
Kasa YapısıATX

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır